Proč rostlinný základ? Proč AdeZ?

Čím dál více lidí mění své zvyky s přihlížením k rostlinnému původu potravin, rostlinná strava již není vnímána jako ta pouze pro vegany. Strava skládající se z rostlinného základu obsahuje potraviny získané z více rostlin, nejen ze zeleniny, ale i luštěnin, celozrnných obilovin, ořechů, semen nebo ovoce. Lidé se přiklánějí k rostlinné stravě z různých důvodů, například zacházení se zvířaty, zdravotní důvody, zájem o životní prostředí a v neposlední řadě chuť či výživové hodnoty. Zařazování rostlinné stravy do jídelníčku je stále populárnější a pokud je dobře naplánován (rozvržen), podporuje zdraví v každém věku. Navíc strava na rostlinné bázi neobsahuje stopy mléčných výrobků a tudíž je vhodná pro strávníky choulostivé na laktózu, kteří musejí z jidelníčků vynechat veškerou mléčnou produkci. Přivezli jsme AdeZ do Evropy, abychom podpořili rostoucí zájem o potraviny s rostlinným základem. Pokud vás láká změna v jídelní rutině nebo chcete pouze ochutnat, AdeZ je pro vás ideální volbou. AdeZ představuje vynikající alternativu k mléčným nápojům díky obsahu vitamínů a výživové hodnoty semenných přísad. AdeZ je ideální pro zdravě smýšlející flexitariány, vegetariány, vegany i konzumenty masa jako součást vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Většina lidí má k těmto potravinám určité pochybnosti, my jsme je nazvali předsudky a jsme rádi, že máme na většinu z nich odpovědi. 

 

Myslíte si, že nápoj s rostlinným původem nemůže být chutný? Může.

Díky prověřeným receptům smíchávání semen nebo kombinací semen nabízí AdeZ jedinečnou a lahodnou chuť v kategorii nápojů s rostlinným původem. * Ochutnejte AdeZ a přesvědčte se.

 


 

Máte pocit, že alternativa založená na rostlinném původu nemůže obsahovat nezbytné živiny, které vaše tělo potřebuje? Obsahuje.

 


 

S jeho bohatou skladbou, bez přidaného cukru, přesto s jemnou sladkou chutí, obsahující vitamíny D, B12 a vápník (platí pro čisté příchutě) nebo šťávou a minerály (pro ovocné příchutě), nabízí AdeZ vyvážené hodnoty pro vaše denní potřeby, bez omezení na chutnosti. 

 

Myslíte si, že takovýto nápoj rostlinného původu je vhodný pouze k snídani jeho konzumace je vhodná pouze po ránu?

AdeZ přichází s novou řadou lahodných příchutí nápojů na rostlinné bázi, která obsahuje tri varianty* v 800 ml lahvích, vhodných pro každodenní ranní kolorit, stejně jako dvě varianty v 250 ml lahvích s ovocnými příchutěmi, ideálních jako nápoj nebo svačina kdykoliv během dne, jako součást aktivního zdravého životního stylu.

 


 

*Každý nápoj je bez obsahu laktózy, zdrojem vápníku, vitamínů D a B12 a bez přidaného cukru (obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry), plný úžasné chuti.

**Konzumujte jako součást vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. 

 

Myslíte si, že nápoje s rostlinným původem nenabízejí rozmanité příchutě a nemohou vás ničím překvapit?

Nabízíme pět základních variant dve ovocné a tři jednodruhové, ze kterých si můžete vybrat, vyzkoušet a zvolit tu, která vám nejvíc vyhovuje. S naším přesvědčením hledat a vyvíjet zajímavé příchutě jsme si jisti, že se trefíme do chuti spotřebitelů. Vyberte si AdeZ Amazing Almond, AdeZ Rockin’ Rice, AdeZ Chilling Coconut, Adez Outstanding Oat Strawberry&Banana, Adez Chilling Coconut Berry


 

Máte za to, že je nespravedlivé užívat si všeho, co nám příroda poskytuje bez toho, abychom se o ni starali a vraceli jí to? Plast je špatný, to všichni víme.

AdeZ plní své nápoje do unikátních PlantBottle™, které se skládají ze 30% z rostlinných materiálů a jsou 100% recyklovatelné po odstranění samolepky. Užívejte přírodu, pečujte o přírodu.